محل تبلیغات شما

نمایش یک انیمیشن غیر اخلاقی برای دانش‌آموزان در شیراز!

در جهت ت‌های آموزشی سند 2030 تحت عنوان خودمراقبتی این بار یک انیمیشن هندی با موضوع و روابط غیراخلاقی در برخی از مدارس شیراز به نمایش درآمد! براساس گزارش‌های برخی والدین، تعدادی از دانش‌آموزان پس از دیدن این فیلم به مشکلات روحی و حتی بدگمانی نسبت به نزدیکان خود دچار شده‌اند.
 
به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران، مرکز ملی سیفژ ایران (شعبه سازمان بین‌المللی فیلم برای کودکان و نوجوانان که زیر نظر سازمان ملل متحد تاسیس شد) در هفته پایانی آبان گذشته با همکاری چندین مجموعه خصوصی و دولتی دیگر از جمله آموزش و پرورش و حوزه هنری فارس، برنامه‌ای برگزار کرده که در آن حدوداً ۴۵۰ دانش‌آموز از ناحیه سه و چهار شیراز(نواحی پایین شهر و میانی) با موضوع عصر فیلم کوتاه و نمایش فیلم برای کودکان گرد هم آمدند. در این میان، یک روانشناس تحت عنوان فریبنده  آموزش‌های خودمراقبتی، در رابطه با مسائل جنسی به دانش‌آموزان مشاوره می‌دهد و سپس آنها با اورژانس اجتماعی ۱۲۳ نیز آشنا می‌شوند.

ادامه مطلب


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بی هوایِ تو مرا نَفَسی نیست ... هتل های تهران کاغذ کاهی Voice جوجو گلی تعمیر و خرید و فروش جک پالت در استان البرز وبلاگی برای حرف های تخصصی یادداشتهای زهرا قربانی <آموزش بیت باکس و پنتویک <آهنگ زدن با خودکار